Uğur Nakliyat

Banner

Lojistik

Uğur Nakliyat firması özmal araçları ile lojistik sektöründe büyük yatırımlar ile lojistik çözümleri sunmaktadır.52 adet özmal aracımız ve kiralık araçlar ile müşterilerimize ve çözüm ortaklarımıza lojistik hizmet vermekteyiz.

Uğur Nakliyat faaliyet alanları dağıtım,parsiyel taşıma,proje taşımacılığı soğuk gıda taşıması ve bir çok alanda uzman ekipleri ile operasyon merkezleri ile çözümler sunmaktadır.Teknolojik alt yapısı ile araçların anlık takibi ve varış süreleri ile belirlenen sürelerde taşımacılık yapmaktadır.

Konteyner Taşımacılığı faliyet alanlarından biri konteyner taşımacılığıda 20’lik ve 40’lik konteyner taşıma araçları ile gümrüklü İthalat ve ihracat, parsiyel , komple konteyner taşımacılık hizmeti vermektedir.

Global İçecek Lojistiği redbul enerji içecekleri ve bir çok kurumsal firmaların içecek taşımacılığı faaliyetlerini sürdürmektedir.

Depolama Hizmeti tamamen müşteri odaklı olup depolama hizmeti ile müşterilerimize dağıtım , uluslararası ve şehirler arası depolanması gereken tüm ürünler depolarımızda barındırarak yükünüzü hafifletiyoruz.

 


evden eve nakliyat platformu