Uğur Nakliyat

Banner

Araç Temini Lojistik

1978 yılından bu yana profesyonel bir şekilde lojistik alanında hizmet veren uğur nakliyat ve lojistik hizmetleri, müşterilerimize ayrıcaklıklar sunmaktan kaçınmaz.
Sektörde ileri gelen firmalar arasında yer almamızın birinci nedeni müşteri memnuniyetinin en önde gelmesidir.
Lojistik için hazır bekleyen ve 35 araçtan oluşan filomuz istanbul içi ve şehirler arası bir çok alanda aktif olarak faliyet gösterebilir durumdadır.
Firmalarınız ve bireysel ihtiyaçlarınızın tam anlamıyla karşılanabileceği bir firma arayışında iseniz Uğur Nakliyat ve Lojistik Hizmetleri ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Filo kontrolü , anlık kameralı sistem ile görüntülü takip yapılan araçlarımız sigortalı şekilde eşyalarınızı ve kurumsal ihtiyaçlarınızı istediğiniz bölgelere güvenle taşır.
Uğur Nakliyat ve Lojistik hizmetleri olarak bu zamana kadar 1000 lerce firmaya defalarca hizmet sağladık, bu hizmetlerimiz için referanslarımız kısmını kontrol edebilir ve ya Ataşehir
şubemize gelerek satış danışmanlarımız ile görüşmeler sağlayabilirsiniz.

Siz evinizde, ofisinizde veya herhangi şehirde rahatınıza bakın, lojistik bizim işimiz.Anlık olarak araçlara müdahaleyi ve kameraları müşterilerimiz ile payplaşabiliyoruz, müşterimiz
istediği an aracın ne durumda olduğunu, hangi ilde hangi saatlerde kontak kapattığını ve hatta ne kadar km katettiğini bile görebilir.Bu profesyonel hizmetten faydalanmak için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.

fordcekeci


evden eve nakliyat platformu