Uğur Nakliyat

Banner

Kampanya

#Kampanya 1 Ev taşıma ve depolama hizmetlerinde %18 varan indirim fırsatları ev eşyalarınızı taşıta bilir veya depolama hizmeti alabilirsiniz.Evden eve nakliyat fiyatlarında yaz sezonun başlamasıyla birlikte fiyatların yüksek olmaktadır.Firmamız büyük indirim fırsatları ile ev eşyası nakliyat paketleme ve taşımasında %30’lara varan indirimli fiyatları ile sektörün en iyi markalarında birisi olan Uğur Nakliyat hem bütçenize hemde kaliteli hizmetleri ile sizlere hizmet vermekteyiz.

 #Kampanya 2 Ev eşyası depolama hizmetlerinde kalite ve titizliğin ön planda olduğu depolama alanlarımızda ister oda kiralama isterseniz 30 TL ‘de başlayan depolama ücretlerimiz faydalanabilirsiniz.

#Kampanya 3 Şehirler arası arası ev eşyalarınızı taşımasında tüm yetki belgelerine sahip olan firmamız Türkiye’nin her noktasına kesintisiz hizmeti ile 15.gün öncesinde randevu alan müşterilermize %20 indirim fırsatlarında yararlana bilirsiniz.

#Kampanya 4 parsiyel taşımada yükünüzü ağırlığı gözetmeksizin 1.hafta öncesinde aktarma merkezimize veya bildirimde bulunmanızda %10 indirim uygunlanacaktır.

#Kampanya 5 kamu personellerine %18 indirimli fiyatlarımız başlamıştır.Şehiriçi ve şehirler arası ev eşyası taşıma veya depolamaya özel indirim fırsatlarını kaçırmayın.

#Kampanya6 kentsel dönüşüm projesinde zorunlu ev taşıması olmasından dolayı firmamız %50 taşıma indirimi yapmaktadır.%50 indirimli taşımak kentsel dönüşüm raporları ve bina yönetimi ile anlaşma üzerinde yapılmaktadır.Firmamız bir çok kentsel dönüşüm kurum/kuruluş ve firmalar ile çalışmaktadır.

#Kampanya 7 Zorunlu görev değişikliği sebepleri ile taşıma ihtiyacı olan müşterilerimiz indirimleri yanı sıra geç ödeme kolaylığı ile kredi kartı taksitlendirme ve taşımanızda 30 iş günü sonrası ödeme kolaylığı sağlamaktadır.Bu kampanya’dan devlet memurlar, firmalar personelleri  için’de geçerlidir.Kampanya 2016 yılına kadar geçerlidir.

 


evden eve nakliyat platformu